משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

איך מאחסנים אבקת חלבון בבית?

במידה שכבר רכשתם פעם אבקת חלבון לבית, אתם יודעים כי אריזתה גדולה. האבקות של PROUD שוקלות כ-758 גרם, מהן ניתן להכין כ-23 משקאות חלבון (כ-33 גרם למנה). לא אחת שואלים אותנו: "איך עליי לאחסן את האבקה על מנת להבטיח את טריותה?". השאלה הזו ללא ספק חשובה, בין היתר מאחר שהמשתמשים פותחים וסוגרים את האריזה לפחות […]

במידה שכבר רכשתם פעם אבקת חלבון לבית, אתם יודעים כי אריזתה גדולה. האבקות של PROUD שוקלות כ-758 גרם, מהן ניתן להכין כ-23 משקאות חלבון (כ-33 גרם למנה). לא אחת שואלים אותנו: "איך עליי לאחסן את האבקה על מנת להבטיח את טריותה?". השאלה הזו ללא ספק חשובה, בין היתר מאחר שהמשתמשים פותחים וסוגרים את האריזה לפחות פעם ביום, ולעתים אף מעבירים ממנה אבקה לכלי אחסון על מנת להתנייד איתה. אז מהם כללי האחסון לאבקות חלבון? לנו יש תשובה!

הקפדה על אחסון מתאים = שמירה על טריות האבקה

המוטיבציה לאחסן אבקת חלבון על בסיס התנאים המומלצים ברורה: ליהנות מאבקה טרייה המאופיינת במרקם וטעם מצוינים. מאחר שהאריזה של אבקת החלבון שוקלת הרבה יחסית, הרי שלעתים משתמשים בה לאורך תקופה ארוכה יחסית (קל וחומר כשרוכשים מספר אבקות בטעמים שונים ומשתמשים בהן במקביל). מכאן, שאתם מוכרחים לדעת מהם תנאי האחסון המומלצים ולהיצמד אליהם:

  • יש למנוע חשיפה של האבקה לשמש, ולאחסן אותה במקום קר ויבש
  • לאחר הפתיחה, סגרו את האריזה היטב באמצעות אטב ייעודי (רוצים להבטיח סגירה טובה אפילו יותר? השתמשו בשני אטבים – אחד בכל קצה)
  • אופציה: להעביר את האבקה לכלי אחסון המאפשר סגירה הרמטית
  • בעונת הקיץ, ניתן וכדאי לאחסן את האבקה במקרר 
  • אין להשתמש באבקה לאחר תאריך התפוגה
  • במידה שאתם מריחים ריח שאינו אופייני / מרקמה של האבקה השתנה, אין לצרוך אותה (תוצר של אחסון לא מתאים)
איך מאחסנים אבקת חלבון בבית


במידה שאתם רוצים לקחת אתכם כמה מנות אבקה לעבודה/אימון/חופשה, יש להעבירן לכלי אחסון אטום לגמרי. כלומר, לא כדאי לשים את האבקה בשקית סנדוויץ' למשל. זכרו: תנאי האחסון של האבקה משפיעים באופן ישיר על טעמה, מרקמה וטריותה! 

"כללי האחסון האלו רלוונטיים גם לוופלים וחטיפי חלבון?"

התשובה היא שכן. את כל מוצרינו מומלץ לאחסן במקום קר/מוצל ויבש, כאשר צריכתם מומלצת עד לתאריך התפוגה המצוין על כל מוצר. 

"לכמה זמן תספיק לי אריזה אחת של אבקת חלבון?"

אין באמת תשובה חד משמעית לשאלה הזו, שכן היא נקבעת בהתאם לתדירות הצריכה. במידה שתשתו שייק חלבון אחד בכל יום, הרי שהאבקה תספיק לכם לקצת יותר משלושה שבועות (כ-23 ימים, לפי חישוב של 23 מנות באריזה). חשוב: גם אם אתם צורכים אבקות חלבון על בסיס יומי, יש להקפיד על תנאי האחסון המומלצים.

כעת, לאחר שחלקנו אתכם את הדגשים החשובים לאחסון אבקת חלבון, כל שנותר לכם הוא לרכוש אבקה שתוכלו לאחסן אותה! אבקות החלבון שלנו כשרות, אינן מכילות סוכר לבן ואף מתאימות לאנשים הנמנעים מצריכת גלוטן. האבקות מוצעות במגוון טעמים עשירים ומפנקים (איך נשמע לכם טעם קרם עוגיות?), שיבטיחו עבורכם חווית צריכת חלבון טעימה ומענגת! למידע אודות מגוון מוצרינו, התקשרו – 1-700-50-79-79

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
Proud Close