משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0

תזונת ספורט עשירת חלבון, לכולם.

 

אנחנו במדיטרנד, מאמינים שכולם יכולים וצריכים ליהנות מתזונה עשירה בחלבון, דלה בסוכר וטעימה ומפנקת כמו שמגיע לנו. עם ניסיון של 25 שנה בפיתוח מוצרים בתחומי תוספי התזונה, למעלה מעשור בתזונת ספורט, רשת קשרים בלעדית עם יצרנים מובילים בארה״ב ואירופה, וסיירת תזונאים, דיאטנים יועצים ומומחי מזון, פיתחנו מגוון מוצרים כשרים, מותאמים לטעם הישראלי עשירים בחלבון איכותי, ללא תוספות סוכר ולא פחות חשוב – בטעם ומרקם שפשוט כיף להתפנק עליהם. אנחנו מזמינים אתכם לטעום, ולהבין על מה אנחנו מדברים.

Proud Chocolates Proud Circle
Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element

המוצרים שלנו

אנחנו בפראוד עובדים ללא הפסקה על מנת לספק לכם הצרכנים היקרים שלנו את המוצרים החדשניים, המקצועיים והמפנקים ביותר בתחום התזונה האקטיבית. אנחנו עובדים באופן צמוד עם מיטב המומחים בארץ ובעולם על פיתוח המוצרים שלנו בתקני האיכות המובילים וביחד עם היצרנים הגדולים והמתקדמים ביותר בעולם. בפראוד, יש לנו מגוון רחב של מוצרים, חטיפי חלבון ללא תוספת סוכר, חטיפי חלבון עם פחות מ100 קלוריות , אבקות חלבון מי גבינה, מוצרים טבעוניים ועוד המון מוצרים חדשים וחדשניים שנמשיך להביא אליכם בזמן הקרוב. במוצרים שלנו אנחנו מנסים תמיד להגיע לערכים התזונתיים הטובים ביותר – חלבון גבוה, סוכר נמוך ועוד, ואת כל זה אנו עושים תוך שמירה על טעמים ומרקמים מעולים אשר עוברים את מבחני טעימה רבים ומותאמים לטעם שלכם הצרכנים שלנו. מוצרי פראוד הינם כשרים.

Proud Chocolates Proud Circle
Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element

אודות מדיטרנד

מדיטרנד משווקת מגוון רחב של מוצרים חדשניים ומובילים מאז שנת 1988, הנותנים מענה למגוון צרכים הקשורים לאורח חיים בריא. במהלך השנים שמרו מנהלי החברה ועובדיה על מערכת יחסים הדוקה ופעילות ענפה עם שותפיה העסקיים בארץ ובחו"ל, עליהם נמנים מיטב היצרניות הבינלאומיות.

ההקפדה על עמידה בתנאי איכות מחמירים ובהתאם לחוקים ולתקנים במדינת ישראל ממוקמת בעדיפות העליונה של כל מחלקות החברה ובהתאם, מדיטרנד מוסמכת לתקן האיכות ISO 9001:2015. התקן מגדיר מערכת איכות ניהול, אשר מעמידה במרכז את שביעות רצונו של הלקוח ואת ההתייעלות התמידית של המערכת.

Proud Circle
Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element