משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

האם אבקת חלבון עוזרת בחיטוב?

למרות שהתהליך דורש מאמץ, משמעת והתמדה, אין פשוט ממנו: שריפת שומן + העלאת מסת שריר = חיטוב. אז אחרי שחשפנו בפניכם את הנוסחה שתחטב אתכם, כל שבאמת נותר לנו הוא להשיב לכם על השאלה הסופר-נפוצה: האם שייק המבוסס על אבקת חלבון עשוי לעזור לכם להתחטב? לא נשאיר אתכם במתח, וכבר נגיד לכם שאתם יכולים לקרוא […]

למרות שהתהליך דורש מאמץ, משמעת והתמדה, אין פשוט ממנו: שריפת שומן + העלאת מסת שריר = חיטוב. אז אחרי שחשפנו בפניכם את הנוסחה שתחטב אתכם, כל שבאמת נותר לנו הוא להשיב לכם על השאלה הסופר-נפוצה: האם שייק המבוסס על אבקת חלבון עשוי לעזור לכם להתחטב? לא נשאיר אתכם במתח, וכבר נגיד לכם שאתם יכולים לקרוא את המילים שלנו במקביל לשתיית שייק חלבון בטעם האהוב עליכם.

אבקות חלבון חיוניות בתהליך החיטוב וזו הסיבה

העלאת מסת השריר (כאמור, חלק מתהליך החיטוב) מתבצעת על ידי הטנגו שבין ההרס לבנייה: הרס השריר ובנייתו. ההרס מתבצע עם הפעלת השרירים באימון הכוח (עם הרמת המשקולות למשל), ואילו הבנייה מתבצעת בארוחה שאחרי. ומה עליכם לאכול על מנת לבנות את השריר? חלבון. בכדי שאבקת החלבון אכן תעזור לכם בחיטוב, היא חייבת לעמוד ב-3 תנאים:

  • להיות עשויה מחלבונים איכותיים (חלבון מי גבינה איזולאט + חלבון מי גבינה מרוכז)
  • להכיל כמות קלוריות נמוכה (45 קלוריות ב-100 מ"ל משקה)
  • להצטיין בכמות נאה של חלבון (26 גרם במנת הגשה מומלצת של 33 גרם)

טוב לדעת: איכות החיטוב נקבעת על ידי שני דברים: האחד הוא תוכנית אימונים מתאימה והשני הוא תזונה מותאמת לחיטוב. 

הפתעה: חטיפים מותרים בתהליך החיטוב

אז לא, אנחנו לא מדברים על החטיפים המוכרים המקשטים את המדפים בסופרים, אלא על חטיפי חלבון (בני המשפחה של אבקת חלבון), בעלי המרקם המשגע והערכים הנפלאים. כל אחד מחטיפי החלבון שלנו – הקלאסי, הטבעוני ושל ה-99 קלוריות, אינו מכיל סוכר, מכיל כמות יפה של חלבון (11-20 גרם) וכמות נמוכה של קלוריות (99-220). ובקיצור? אפשר לנשנש ולהתחטב במקביל.

הידעתם? אבקת חלבון עלולה לעכב את תהליך החיטוב שלכם

כן, קראתם נכון ואנחנו לא טעינו: ישנן אבקות חלבון מסוימות שצריכתן עלולה לעכב ואף להרוס את תהליך החיטוב שלכם. ועל מה אנחנו מדברים? במידה שלא קיבלתם המלצה על אבקה ספציפית, יתכן שתבחרו אותה לפי האריזה, הטעם או המחיר. אין כל בעיה שתבחרו כך את האבקה שלכם, אך רק בתנאי שאתם מודעים היטב למרכיביה. דעו כי ישנן אבקות המכילות סוכר לבן, שמעבר לכך שאינו בריא ובכל מקרה לא מומלץ, הוא אף עלול להרוס לכם את תהליך החיטוב (שריפת שומן וסוכר כידוע, לא ממש הולכים יחד). אבקות החלבון שלנו ב-proud אינן מכילות סוכר, ועשויות מחומרים איכותיים וטעימים. לשמחתכם, לכם אפשרות בחירה. בחרו בטוב ביותר עבורכם. 

צפויים להתחיל בקרוב תהליך חיטוב או שאתם נמצאים בשיאו בימים אלו? הרמת משקולות לבטח כלולה בתוכנית האימונים שלכם, ואליה תוכלו לצרף עוד תרגיל אחד: הרמת שייק חלבון. בכל שאלה שיש לכם בנושא אבקת חלבון – מאופן ההכנה ועד תדירות הצריכה המומלצת, התקשרו כעת לטלפון שמספרו – 1-700-50-79-79

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
Proud Close