משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

חטיפי חלבון טבעוניים – עושים את העבודה?

כידע, כל אחד ואחת – ללא כל קשר להעדפותיהם הקולינארית או אורח החיים בו הם דבקים, זקוקים לחלבון. לצד אלו המספקים לגוף את החלבון ממזונות מהחי, הטבעוניים צורכים חלבון מהצומח. המון שנים, היו אלו שהאמינו כי טבעוניים לא יכולים להיות ספורטאים פעילים/תחרותיים, כאשר גם העלאת מסת שריר באימוני כוח נתפשה כמאתגרת עד בלתי אפשרית. האמנם? […]

כידע, כל אחד ואחת – ללא כל קשר להעדפותיהם הקולינארית או אורח החיים בו הם דבקים, זקוקים לחלבון. לצד אלו המספקים לגוף את החלבון ממזונות מהחי, הטבעוניים צורכים חלבון מהצומח. המון שנים, היו אלו שהאמינו כי טבעוניים לא יכולים להיות ספורטאים פעילים/תחרותיים, כאשר גם העלאת מסת שריר באימוני כוח נתפשה כמאתגרת עד בלתי אפשרית. האמנם?

כטבעוניים, אתם יכולים להעיד כי ישנם מזונות העשירים בחלבון מן הצומח: טחינה, טופו, אגוזים, קטניות, ספירולינה וזו רק רשימה חלקית כמובן! והנה הפתעה מאיתנו אליכם: כעת, יכולים להצטרף אל התפריט שלכם גם חטיפי חלבון טבעוניים של PROUD! אנו גאים בחטיפים האלו, ושמחים לענות על הצורך והציפייה של מתאמנים טבעוניים רבים.

חטיפי חלבון טבעוניים

100% טעם, מרקם וטבעונות – חטיפי חלבון טבעוניים

לא רק שטבעוניים אינם צריכים להתפשר על הטעם, אלא שפעמים רבות "טבעוניים נהנים יותר!". חטיפי חלבון טבעוניים של PROUD מבוססים על השידוך השמיימי – בריאות לצד טעם טוב:

  • בריאות – חטיפי החלבון שלנו מכילים כ-16 (!) גרם חלבון לחטיף אחד. 
  • טעם – שוקולד, קרמל ופצפוצים בחטיף חלבון אחד, ועוד טבעוני? יש כזה דבר!

אז האם חטיף חלבון טבעוני "עושה את העבודה"? התשובה היא שכן, זאת מאחר שבחטיף הטבעוני כמות חלבון גבוהה (וכמעט זהה) לזו שבחטיפים המכילים חלבון מן החי.

איך חטיפי החלבון עשויים להשפיע על המתאמנים הטבעוניים?

לאחר אימון – כוח או אירובי, מתאמנים מזינים את גופם בחלבונים איכותיים. בין היתר, באמצעות משקאות חלבון או חטיפי חלבון. ומתאמנים טבעוניים? אין להם ברירה, אלא להמתין עם צריכת החלבון עד שיגיעו לביתם (או להכין מבעוד מועד ארוחות ולהביא אותן לחדר הכושר). מעכשיו, גם המתאמנים שאימצו לחייהם את הטבעונות, יוכלו ליהנות מחטיפים המספקים חלבון איכותי, טעם משגע וחווית צריכה מהירה, קלה ונוחה!

חטיפי החלבון חדשים לכם? טיפים ודגשים מנצחים!

בהנחה שאתם טבעוניים כבר לא מעט שנים, יתכן כי מעולם לא אכלתם חטיפי חלבון. ולכן, חשוב לנו לחלוק אתכם דגשים חשובים לצריכה מאוזנת, אחראית ומעל לכל – בריאה:

  • כאמור, בכל חטיף חלבון טבעוני יש כ-16 גרם חלבון. עד כה אכלתם בכל יום ארוחות שסיפקו לגופכם כ-78 גרם חלבון לדוגמא? בהנחה שאתם רוצים לאכול חטיף אחד ביום, יהיה עליכם לשנות את התפריט כך שיכלול מנות שסך החלבון שלהן הוא 62 גרם
  • חטיפי החלבון לא נועדו בשום אופן להחליף ארוחות מלאות עם חלבונים מהצומח (קינואה, עדשים, טופו וכן הלאה), אלא להשתלב בתפריט הקיים, תוך הקפדה על צריכה מאוזנת.
  • "שמרו" את החטיפים לימים בהם אתם מתאמנים, צפויים לבלות שעות מחוץ לבית ובמקרים בהם אין לכם את הפנאי / אפשרות לאכול ארוחות מלאות.

אנחנו ב-PROUD שמחים להביא את בשורת חטיפי חלבון טבעוניים עד אליכם! במידה שיש לכם שאלות נוספות, אתם יכולים לפנות אלינו ברגע זה – 1-700-50-79-79

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
Proud Close