משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

המקומות שחובה להגיע אליהם עם חטיף חלבון בתיק

אז מה יש לכם ברגע זה בתיק האישי שלכם? ובכן, אנחנו מתארים לעצמנו שמטען למכשיר הנייד, אוזניות, יומן פגישות, נרתיק למשקפיים, אולי ספר שאתם קוראים ולא נופתע אם גם מסטיקים. למרות שאנחנו לא יודעים בדרך לאן אתם, אנחנו יודעים שאל התיק האישי שלכם תוכלו להוסיף רק עוד משהו אחד ש"יסגור לכם פינה" כשתצטרכו וישביע את […]

אז מה יש לכם ברגע זה בתיק האישי שלכם? ובכן, אנחנו מתארים לעצמנו שמטען למכשיר הנייד, אוזניות, יומן פגישות, נרתיק למשקפיים, אולי ספר שאתם קוראים ולא נופתע אם גם מסטיקים. למרות שאנחנו לא יודעים בדרך לאן אתם, אנחנו יודעים שאל התיק האישי שלכם תוכלו להוסיף רק עוד משהו אחד ש"יסגור לכם פינה" כשתצטרכו וישביע את הצורך שלכם בנשנוש: חטיף חלבון של proud. אז לאן אתם הולכים? קחו אתכם למקומות הבאים את החטיפים בעלי המרקם המשובח והטעם המענג. 

1. יום עבודה של 9 שעות? לפחות חטיף חלבון אחד

המטבחון במקום העבודה שעשיר בחטיפים מטוגנים-מלוחים ושלל ממתקים מחוץ לתחום עבורכם? דאגו לעצמכם לנשנושים בריאים שתוכלו לאכול ללא ייסורי מצפון. אנחנו לא יכולים לחשוב על "נשנוש" מומלץ יותר מחטיף החלבון המוצע לכם גם בגרסת 99 קלוריות. 

  • מדוע כדאי? חטיפי החלבון מוכיחים ש"נשנוש" ו"בריא" יכולים לחלוק את אותו המשפט. לבוקר מרענן או אחרי ארוחת הצוהריים, כשאתם חווים "נפילה" ומתעורר בכם צורך להתנחם בחטיף מתוק אך בריא, התפנקו לכם בחטיף החלבון של proud.
המקומות שחובה להגיע אליהם עם חטיף חלבון בתיק

2. מה עושים אחרי האימון? כן, בדיוק מה שאתם חושבים

תזכורת: אימונים ותזונה הולכים ביחד. ומדוע אנחנו מזכירים לכם את מה שאתם בוודאות יודעים? משום שלא כל המתאמנים יוצאים לאימון כשבתיק שלהם חטיף עשיר בחלבון ("אוכל כבר משהו כשאגיע הביתה"). צריכת חטיף החלבון בסמוך לסיום האימון, תמנע מכם תחושת רעב ותספק לשרירים את מה שהם צריכים על מנת להיבנות. 

  • מדוע כדאי? אחרי אימון כוח בו השקעתם מאמץ רב והוצאתם אנרגיה, עליכם להשיב לגוף אנרגיה – לאט ובהדרגה. חטיף חלבון עונה על הצורך בארוחה קלה, מהירה ומזינה, כך שבתיק האימונים שלכם מומלץ מאד (!) שיהיה לכם דרך קבע לפחות חטיף אחד בטעם אהוב.


3. ארזתם לבד? מצוין, רק ודאו שלא שכחתם את…

לא יכולים לחכות לשמוע באוזניכם את השאלה שמבשרת שבעוד כמה שעות תהיו על מטוס בדרך לחופשה? אנחנו יכולים להבין אתכם. בעת שאתם אורזים, הקדישו מקום במזוודה גם למארז של חטיפי חלבון. מה שטוב ונכון לכם בארץ, יהיה גם טוב עבורכם בחופשה. 

  • מדוע כדאי? משום שהפיתויים הקולינאריים בחו"ל מאד גדולים. זה לא שלא תוכלו לחרוג מעט מהתפריט שלכם (הרי בכל זאת אתם יוצאים לחופשה), אך עדיין חשוב לשמור עליו מאוזן. עם יציאתכם בבוקר מהמלון, קחו אתכם לדרך חטיף חלבון לכל מקרה שלא יהיה: לנשנוש ליד הקפה, כשאתם חשים פתאום רעב או כשפשוט מתחשק לכם בוסט של אנרגיה מתקתקה.


אז מתי חידשתם לאחרונה את מלאי חטיפי החלבון שלכם? אצלנו תוכלו לרכוש חטיפים משתי קולקציות שונות – proud active ו-proud fit, וליהנות משפע יתרונות וטעמים. במידה שיש לכם שאלה או צורך בייעוץ או בהמלצה, התקשרו – 1-700-50-79-79

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
Proud Close