משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

אז האם בטוח להשתמש באבקות חלבון?

נדמה כי ישנה כמות שווה של מתאמנים הצורכים בהנאה אבקות חלבון, ושל מיתוסים אודותיהן. אנחנו מתארים לעצמנו כי בנקודה ספציפית זו, אתם נמצאים בצד של אלו המעוניינים לקבל תשובה על השאלה: האם בטוח להשתמש באבקות חלבון ולשלב אותן באופן קבוע בתפריט? השאלה הזו סופר חשובה, בעיקר משום שהמענה עליה עשוי לנפץ אחת ולתמיד את המיתוסים […]

נדמה כי ישנה כמות שווה של מתאמנים הצורכים בהנאה אבקות חלבון, ושל מיתוסים אודותיהן. אנחנו מתארים לעצמנו כי בנקודה ספציפית זו, אתם נמצאים בצד של אלו המעוניינים לקבל תשובה על השאלה: האם בטוח להשתמש באבקות חלבון ולשלב אותן באופן קבוע בתפריט? השאלה הזו סופר חשובה, בעיקר משום שהמענה עליה עשוי לנפץ אחת ולתמיד את המיתוסים בנושא. 

אחת ולתמיד: אבקות חלבון בטוחות לשימוש?

אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להשיב על השאלה הזו היא עם מתן המלצה אליכם: הקדישו כמה דקות לקריאת מרכיבי אבקת החלבון בה אתם מתעניינים. גם אם אין לכם דיפלומה בנושא תזונת ספורט, תוכלו להעריך בעצמכם אם האבקה שמולכם מומלצת או לא. השאלה הנכונה אינה "האם אבקות החלבון בטוחות?", אלא "אילו אבקות חלבון בטוחות לשימוש?".

אבקות החלבון של PROUD מאופיינות בשני דברים שהופכים אותה בטוחה לשימוש:

  • מרכיבים איכותיים – חלבון מי גבינה מרוכז וחלבון מי גבינה איזולאט
  • ערכים תזונתיים – 26 גרם חלבון ו-133 קלוריות ב-33 גרם משקה
  • המלצה בריאותית: תנו עדיפות לאבקות חלבון נטולות גלוטן וללא תוספת סוכר לבן
אבקות חלבון

הדבר ההכרחי גם עם אבקות איכותיות ובטוחות לשימוש

כמתאמנים, הערך שמנחה אתכם בין היתר הוא איזון. מבלי שתקפידו על האיזון הנדרש שבין אימונים למנוחה, תגיעו מהר מאד למצב של פציעות ושחיקה. אנו מציינים זאת משום שהאיזון הזה נדרש גם בתזונה שלכם. ולמה אנו מתכוונים? גם כשאתם משתמשים באבקות חלבון איכותיות, עליכם להגביל את השימוש בהן כך שיהיה סביר ומידתי. 

בהנחה שכמות החלבון המומלצת לכם בכל יום היא 98 גרם, הרי שהבחירה התזונתית הנכונה תהיה לספק לגוף את החלבון ממגוון מזונות. לשתות קצת יותר משלושה שייקים בכדי "לסגור פינה" ולספק לגוף את כל החלבון הנחוץ לו? כך השימוש באבקות הופך לא בריא, ועל כן לא מומלץ. זכרו כי גופכם זקוק לערכים התזונתיים שבדגים, ביצים, בשר וגבינות – אל תחסירו אותם ממנו! 

"מחירן של אבקות חלבון מעיד על איכותן?"

התשובה היא שכן כמובן, וכעת נסביר. לתפישתנו, האסטרטגיה היחידה לבחור אבקת חלבון היא העמקה במרכיביה וערכיה. כל עוד האבקה עומדת בתנאים המחמירים (מרכיבים איכותיים, ערכים תזונתיים מרשימים), תוכלו לצרוך אותה ללא חשש. אתם מזהים כמויות גבוהות של סוכרים ושומנים? עשו לעצמכם טובה והשאירו את האבקה על המדף. באופן טבעי, עלות הייצור של אבקות איכותיות גבוהה יותר, מה שמשפיע בסופו של דבר על המחיר שבהן נמכרות. אין זה מפתיע כי האבקות שאיכותן ירודה, מוצעות במחירים "מפתיעים".

אנחנו ב-PROUD שמחים להציע לכם אבקות חלבון איכותיות המוצעות במחירים הוגנים! אבקות החלבון בטעמים וניל, קרם עוגיות, שוקולד לבן ושוקולד בלגי, מוצעות לכם ב-129 שקלים בלבד! לשאלות, ייעוץ ופרטים נוספים, התקשרו כעת – 1700-50-79-79

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
Proud Close