משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

GIRL POWER – חטיפי חלבון לנשים

את מנסה לשדרג את התפריט שלך, אך לבסוף מוצאת את עצמך פעם אחר פעם עם סלמון, ביצים וגבינות? כמו מתאמנות רבות, אנו מנחשים כי גם אצלך מתעורר לעתים קרובות הצורך בגיוון קולינארי, בנשנושים בריאים ומזינים ובאפס התעסקות והכנות. לשמחתך, את נמצאת במקום הנכון – ב-proud! חטיפי חלבון לנשים לא רק טעימים ומפנקים, אלא גם כוללים […]

את מנסה לשדרג את התפריט שלך, אך לבסוף מוצאת את עצמך פעם אחר פעם עם סלמון, ביצים וגבינות? כמו מתאמנות רבות, אנו מנחשים כי גם אצלך מתעורר לעתים קרובות הצורך בגיוון קולינארי, בנשנושים בריאים ומזינים ובאפס התעסקות והכנות. לשמחתך, את נמצאת במקום הנכון – ב-proud! חטיפי חלבון לנשים לא רק טעימים ומפנקים, אלא גם כוללים כמות נאה של חלבון, וכך עשויים לחסוך ממך טרחה ומחשבות על "איך אצרוך היום את החלבון שלי?".

אז רגע לפני שאת בוחרת בחטיפים בטעמים המועדפים עליך, האם יש בכלל הבדל בין החטיפים לנשים ובין אלו של הגברים, וגם: הפתעה טעימה לטבעוניות שבחבורה!  

חטיפי חלבון לנשים – במה הם שונים מהחטיפים המוצעים לגברים?

נשים חזקות, אתן עשויות להיות מופתעות: חטיפי החלבון לנשים ולגברים – זהים! כמוכן, גם אנחנו מודעים לכך שבמשך שנים חטיפי החלבון פורסמו ושווקו לקהל יעד סופר ספציפי: גברים. גם כיום, מותגים שונים של חטיפי חלבון בוחרים בגברים להיות הפנים שלהם, והמסר שעובר בסופו של דבר (גם אם אינו מדויק) הוא שהחטיפים מיועדים אך ורק לגברים. 

בחדרי הכושר ולא רק בהם, ניתן לראות נשים מתאמנות-עוצמתיות, וממש כמו למתאמנים החלבון נחוץ וחיוני גם לגופן. לפני או אחרי האימון, וכשאת רוצה להתפנק בחטיף עשיר עם ערכים נפלאים, חטיפי חלבון לנשים הם המענה עבורך!

"כמה חלבון אישה צריכה לצרוך בכל יום?"

בכל הקשור לצריכת חלבון, אין כל משמעות למין. כמות החלבון היומית נקבעת בהתאם לשני דברים בלבד: משקל הגוף ותדירות/אופי הפעילות הגופנית. לדוגמא: לאישה במשקל 58 קילוגרמים המתאמנת למטרות חיטוב, יומלץ על 1.8 גרם חלבון לערך על כל קילוגרם. כלומר, 104.4 גרם חלבון ליום. עם צריכת חטיפת חלבון המכיל כ-11 גרם חלבון, אותה אישה תצטרך להשלים עוד כ-93.4 חלבון. 

"כמה קלוריות יש בחטיפי החלבון לנשים?"

חטיף חלבון מומלץ יאופיין בשני דברים עיקריים: כמות נאה של חלבון וכמות נמוכה של קלוריות. השידוך בין השניים מספק ערך ועונה על הצורך של מתאמנות רבות. החטיפים שלנו מגיעים במשקלים שונים, כך שכמות הקלוריות משתנה בהתאם. לדוגמא:

  • חטיף במשקל 100 גרם בטעם עוגיות קראנץ', מכיל כ-344 קלוריות (37.5 גרם חלבון)
  • חטיף במשקל 29 גרם מכיל רק כ-99 קלוריות! (11 גרם חלבון)

"אני טבעונית, אתם מציעים גם חטיפי חלבון טבעוניים?"

התשובה היא שכן! לצד המתאמנות שהתפריט שלהן נשען על חלבונים מהחי, ישנן גם מתאמנות טבעוניות הצורכות חלבונים מהצומח. אנחנו ב-proud זיהינו את הצורך והביקוש לחטיפי חלבון טבעוניים, ומאושרים להציע אותם! בחטיף הטבעוני יש כ-16 גרם של חלבון, טעמו משובח ומרקמו מענג! 

למתאמנות מגיע יותר! התרשמי כאן בחנות שלנו ממגוון הטעמים, הרכיבים והערכים התזונתיים ורכשי לך חטיפי חלבון לנשים – למזווה הביתי, לעבודה ולאימונים.

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

1 תגובה

    Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
    Proud Close