משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

האבקה של כולם: אבקת חלבון כשרה

מתאמנים המקפידים על כשרות, יודעים יותר מכל אחד אחר איך להכין משקאות חלבון מאפס. זה לא שהם ניחנו בהכרח בכישורי מטבח מופלאים, אלא שבמשך המון זמן אבקות החלבון הכשרות לא היו נגישות. במטרה להזין את הגוף בכמות מומלצת-גבוהה של חלבון בכל יום, הם רקחו לעצמם משקאות המבוססים על מגוון חומרי גלם עשירים בחלבון. בעוד שביעות […]

מתאמנים המקפידים על כשרות, יודעים יותר מכל אחד אחר איך להכין משקאות חלבון מאפס. זה לא שהם ניחנו בהכרח בכישורי מטבח מופלאים, אלא שבמשך המון זמן אבקות החלבון הכשרות לא היו נגישות. במטרה להזין את הגוף בכמות מומלצת-גבוהה של חלבון בכל יום, הם רקחו לעצמם משקאות המבוססים על מגוון חומרי גלם עשירים בחלבון. בעוד שביעות הרצון מהטעם והמרקם הייתה גבוהה, ההיערכות הנדרשת עם רכישת המצרכים וזמן ההכנה, פגעו בחוויה הכללית.

אנחנו ב-PROUD יכולים להעיד כי אנחנו גאים בעצמנו: כל מוצרינו, לרבות אבקות החלבון – כשרים! אז תשכחו מליקוט מתכונים, רכישת מצרכים שלוש פעמים בשבוע והכנות ממושכות. מעתה, תוכלו גם אתם – המתאמנים "הכשרים", ליהנות ממשקה עשיר וטעים הנשען על ערבוב אבקת חלבון כשרה עם נוזל. לרוויה!

אבקת חלבון כשרה

לוותר על צריכת אבקת חלבון בחופשה בחו"ל? ברור שלא!

זהו, זה קרה: השמיים פתוחים! אחרי תקופה ארוכה של סגרים וגלים, אתם יכולים לטוס לחופשת החלומות שלכם בראש שקט. כמתאמנים, חשוב לכם לשמור על פעילות גופנית ותזונה בריאה גם כשאתם נופשים. אם במקרה חשבתם לאלתר לעצמכם משקה חלבון בחדר האוכל במלון, דעו כי אין באמת צורך. כשתגיעו לשלב אריזת המזוודה, אל תשכחו להכניס לתוכה אבקת חלבון כשרה. בחופשה בשגרה, גם לכם מגיע ליהנות מצריכת חלבון קלה, טעימה וחווייתית! 

בפקודה: שומרים על כושר ותזונה גם במהלך השירות הצבאי

אבקות החלבון פופולאריות גם בקרב חיילי צה"ל, בעיקר בקרב החיילים הקרביים. למרות שניתנת לחיילים האפשרות להכניס אל שטחי הבסיס מזון שבהגדרתו אינו כשר (האיסור חל על הכנסת אוכל לשטח חדר האוכל והמטבח), מרביתם נוטים דווקא לאבקות הכשרות. האם זה מפתיע? לא ממש:

  • חשוב לחיילים שאינם שומרים על כשרות, לכבד את חבריהם למחלקה/צוות/בסיס שכן שומרים על כללי הכשרות
  • בעת שבוחרים לצרוך אבקת חלבון כשרה, הרי שמספר חיילים יכולים לחלוק אותה ולהשתתף ברכישתה 
  • חשוב לזכור: בעוד מאבקה כשרה יכולים כולם ליהנות, מאבקה שאינה כשרה – לא

אז שננפץ קצת מיתוסים לפני שאתם שותים שייק חלבון?

  • "אבקות כשרות יקרות יותר" – לא נכון! הכשרות אינה מייקרת את המוצרים. אתם מוזמנים להיכנס לחנות המוצרים שלנו (כולם כשרים!) ולהבין בעצמכם כי "כשר אינו בהכרח יקר"
  • "הכשרות בטוח פוגעת בטעם" – לא נכון! לצערנו, אין לנו דרך להוכיח לכם זאת, אלא רק להציע לכם לטעום ולקבוע בעצמכם. לא רק שהכשרות אינה פוגעת בטעם, אלא שהיא גם אינה מגבילה אתכם לטעם אחד. אנחנו ב-PROUD מציעים אבקות חלבון בשלל טעמים, לרבות וניל, קרם עוגיות ושוקולד בלגי.

אבקות החלבון של PROUD הן ההוכחה כי גם שומרי הכשרות יכולים לשמור על כושר וליהנות ממשקאות חלבון מפנקים. למידע נוסף על מגוון מוצרינו ועל אבקת חלבון כשרה בפרט, התקשרו כעת – 1-700-50-7979

אולי יעניין אתכם גם – חטיפי חלבון כשרים

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
Proud Close