משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

האם אבקת חלבון באמת עוזרת?

אין מתאמן שלא שאל את עצמו את השאלה הבאה: "האם אבקות החלבון מספקות ערך אמיתי או שהן לא יותר מגימיק שיווקי?". אנחנו ב-proud מעודדים אתכם לשאול את עצמכם שאלות מסוג זה, ובעיקר מעודדים אתכם למצוא עבורן תשובה. רק כך תגלו כי אבקות החלבון שלנו שנקיות מסוכר ומכילות כ-25 גרם חלבון במנה, מספקות ערך אדיר. אז […]

אין מתאמן שלא שאל את עצמו את השאלה הבאה: "האם אבקות החלבון מספקות ערך אמיתי או שהן לא יותר מגימיק שיווקי?". אנחנו ב-proud מעודדים אתכם לשאול את עצמכם שאלות מסוג זה, ובעיקר מעודדים אתכם למצוא עבורן תשובה. רק כך תגלו כי אבקות החלבון שלנו שנקיות מסוכר ומכילות כ-25 גרם חלבון במנה, מספקות ערך אדיר. אז איך האבקה יכולה לעזור לכם?

מקור לגאווה: אבקת חלבון של proud אכן עוזרת למתאמנים

ברשותכם, נקפוץ לרגע לשאלה שבכותרת הראשית: האם אבקות חלבון עוזרות? בכדי להשיב על השאלה הזו, יש להבין מהו תפקידה ומה היא אמורה לספק לאלו המעוניינים לצרוך אותה. רק לאחר מכן, יכול כל מתאמן לקבוע אם היא אכן ענתה על הציפיות או שלא. אז מי את אבקת חלבון? אבקת החלבון הינה אבקה העשויה מחלבון מי גבינה מרוכז ומחלבון מי גבינה איזולאט. לחלבון כידוע תפקיד חיוני מאד בגוף, והמודעות לצריכתו גבוהה בעיקר בקרב מתאמנים שכן הוא תורם לבניית השריר ושיקומו.

מכל אדם מצופה לצרוך חלבון בכמות המומלצת לו, הנקבעת בהתאם למשקל גופו והיקף הפעילות הגופנית שלו. לעתים ומסיבות שונות, אנשים לא מצליחים להגיע לכמות המומלצת להם (לדוגמא: 85 גרם חלבון ביום), כאשר צריכה "מקרטעת" עלולה להוביל להשלכות בריאותיות. אז איך האבקה עוזרת למתאמנים? הודות לה, ניתן להגיע בקלות לכמות החלבון הנדרשת: ערבוב מנת אבקה במים מספק מנת חלבון איכותית שמוכנה בתוך שניות. ובקיצור: אבקה הנמצאת דרך קבע בארון במטבח, תמנע מצב שבו הצורך של הגוף בחלבון, אינו נענה.

האם אבקת חלבון באמת עוזרת?

אז במה אבקת החלבון יכולה לעזור לכם?

כאמור, עם אבקת חלבון לא יעבור יום בו תחסירו מגופכם חלבון בכמות הדרושה לו. מעבר לכך, בצריכתה מגולמים יתרונות נוספים שמעניין וחשוב לדעת:

  • שייק החלבון משביע, וכאשר שבעים לאורך זמן פוחת הצורך בנשנושים שבין הארוחות
  • אבקות החלבון ממותקות על ידי סוכרלוז, וכך מספקות למתאמנים (גם בתהליך חיטוב למשל) את האפשרות ליהנות ממשקה מתוק ללא סוכר וללא ייסורי מצפון
  • המשקאות הטעימים והמפנקים שניתן להכין מהאבקות, מונעים מהמתאמנים הרגשה של ויתור או הקרבה. ובקיצור: חוויית השתייה תורמת למוטיבציה והתמדה באימונים ובתפריט התזונה. 

אבקת החלבון לא עוזרת? אלו יכולות להיות הסיבות

אתם מקפידים על שתיית שייק חלבון, אך בכל זאת מרגישים שמשהו פשוט לא עובד? אלו יכולות להיות הסיבות:

  • חישוב כמות החלבון המומלצת לכם בוצע שלא כנדרש. כלומר, יתכן שאתם צורכים יותר מדי / פחות מדי חלבון
  • האבקה בה אתם משתמשים מכילה תוספת סוכר, כך שיוצא שאתם שותים משקה ממותק עם חלבון ולא משקה חלבון איכותי

אז באיזה טעם אתם אוהבים את שייק החלבון שלכם? למידע נוסף אודות אבקת חלבון של proud, התקשרו אלינו כבר עכשיו – 1-700-50-7979

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
Proud Close