משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

BREAKING NEWS: מוצרי חלבון שאולי לא ידעתם על קיומם!

אנחנו יודעים מה אתם חושבים ברגע זה: "אני מתאמן כבר המון שנים, ניסיתי כל אבקת חלבון אפשרית והדבר האחרון שאפשר לעשות הוא להפתיע אותי עם מוצרים שלא הכרתי". יתכן שלא נפתיע אתכם או נחדש לכם בדבר, אך באותה הנשימה אנחנו "גאים" לשתף אתכם כי לתחושתנו, דווקא כן. אנחנו שמחים להציג בפניכם 5 מוצרים המאופיינים בתכונות […]

אנחנו יודעים מה אתם חושבים ברגע זה: "אני מתאמן כבר המון שנים, ניסיתי כל אבקת חלבון אפשרית והדבר האחרון שאפשר לעשות הוא להפתיע אותי עם מוצרים שלא הכרתי". יתכן שלא נפתיע אתכם או נחדש לכם בדבר, אך באותה הנשימה אנחנו "גאים" לשתף אתכם כי לתחושתנו, דווקא כן. אנחנו שמחים להציג בפניכם 5 מוצרים המאופיינים בתכונות וטוויסטים מפתיעים. 

1. אז מי אמר שאין מקום לוופלים בתפריט חיטוב?

אנחנו רק יכולים לתאר לעצמנו על מה נשען התפריט שלכם: חלבונים איכותיים, פחמימות מורכבות, שומנים טובים ועושר של ירקות. מה בוודאות לא נמצא בתפריט שלכם? וופלים וחטיפים אחרים. זה לא שב-PROUD הצבנו לעצמנו חלילה מטרה לשבש את תזונתכם המאוזנת, אלא שרצינו שתוכלו ליהנות מוופל עשיר בחלבון! הוופל מכיל כ-100 קלוריות בלבד ו-4.4 גרם חלבון. אז מה אתם אומרים, תפנו בתפריט שלכם מקום לוופל?

2. הם כבר כאן: חטיפי החלבון הטבעוניים

כנראה שהתפללתם ממש חזק אם שמענו אתכם. ב-PROUD אנו שמחים לספק מענה איכותי גם למתאמנים שבחרו לחיות את חייהם על פי עקרונות הטבעונות. החטיפים עשירים בחלבונים שמקורם מן הצומח – אפונה, אורז וסויה, ומוצעים בטעמי קרמל קראנצ' ושוקולד אגוזי לוז. אז איך נשמעים לכם 16 גרם חלבון בחטיף?

3. SUGAR FREE: אבקות חלבון ללא סוכר

אנחנו לא צריכים להיות אלו שיבשרו לכם את הבשורה "המתוקה", שכן אתם כבר יודעים על מה מדובר: מרבית אבקות החלבון גדושות בסוכר. נוכחותו של הסוכר הלבן לא רק שאינה תורמת בדבר, אלא שהיא בהכרח מזיקה. אנו מאמינים כי אבקת חלבון צריכה להצטיין בכל מרכיביה, ולא רק בכמות החלבון שבמנה. ולכן, האבקות שלנו "נקיות" מהסוכר הלבן וממותקות על ידי סוכרלוז.

4. הצליאקים יכולים לשתות לרוויה משקאות חלבון!

המון אבקות חלבון מכילות את חלבון החיטה – גלוטן. המשמעות? מתאמנים שחולים במחלת הצליאק נאלצים לוותר על צריכת החלבון באמצעות אבקה. האמנם? אנחנו ב-PROUD מתגאים באבקות חלבון נטולות גלוטן, שנותנות מענה מזין וטעים למתאמנים החולים בצליאק או כאלו שנמנעים מגלוטן מבחירה אישית. 

5. אתם תשמרו על כושר. ואנחנו? על כשרות

מציאת מוצרי חלבון כשרים – מחטיפים ועד אבקות, היא משימה לא כל כך פשוטה. עם זאת, מי אמר שמה שלא פשוט בהכרח לא אפשרי? כל המוצרים שלנו ב-PROUD כשרים, כך שכל המתאמנים, גם אלו המקפידים על כללי הכשרות, יוכלו ליהנות ממגוון המוצרים המצוינים שלנו!

במקרה שדילגתם עד לכאן, הנה סיכום מתומצת: יש כזה דבר וופל חלבון, יש לנו מוצרים שמתאימים לטבעוניים, האבקות שלנו אינן מכילות סוכר ומתאימות גם לנמנעים מגלוטן, וכן – מוצרינו כשרים! אז האם יש לנו סיבה להיות PROUD בעצמנו? אתם תגידו! לפרטים אודות המוצרים וייעוץ מקצועי לפני רכישתם, התקשרו – 1-700-50-79-79

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
Proud Close