משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 190₪

Proud Proud
Proud Shop Bag 0
3 דקות תזונה

חטיף חלבון עוגיות קראנצ׳ דל קלוריות? יש כזה דבר!

אז מה עשיתם היום בכדי להיות גאים בעצמכם? יתכן שעולים לראשם כמה דברים לראש – מביצועים מעולים באימון ועד הכנת מנות בריאות לכל השבוע. ומה אנחנו ב-PROUD עשינו? זיהינו את הצורך של רבים בחטיפים עשירים בחלבון ומופחתים בקלוריות, ובחרנו להגיב עליו. אז מה דעתכם על חטיף המכיל כ-11 גרם חלבון ורק כ-99 קלוריות? הכירו את […]

אז מה עשיתם היום בכדי להיות גאים בעצמכם? יתכן שעולים לראשם כמה דברים לראש – מביצועים מעולים באימון ועד הכנת מנות בריאות לכל השבוע. ומה אנחנו ב-PROUD עשינו? זיהינו את הצורך של רבים בחטיפים עשירים בחלבון ומופחתים בקלוריות, ובחרנו להגיב עליו. אז מה דעתכם על חטיף המכיל כ-11 גרם חלבון ורק כ-99 קלוריות? הכירו את חטיף חלבון עוגיות קראנצ׳ שלנו!

חטיף חלבון עוגיות קראנצ׳ דל קלוריות – למי הוא עשוי להתאים?

כמתאמנים, אתם כבר בטח יודעים כי מרבית החטיפים מצטיינים בכמות גבוהה של חלבון, אך גם בכמות גבוהה של קלוריות. באופן כללי, ובפרט כשמטרת האימונים היא חיטוב או ירידה במשקל, יש להגביל את צריכת הקלוריות היומית. וכך, מתאמנים רבים מגיעים למסקנה: "צריכת החלבון באמצעות חטיף עולה לי לא מעט קלוריות, איאלץ לוותר". 

לשמחתכם, אין כל סיבה להיפרד מהחטיפים המאפשרים לכם לצרוך חלבון במהירות ונגישות. ב-PROUD אנו מציעים חטיפים דלי קלוריות, שגם אלו ביניכם השואפים להתחטב יוכלו להרשות אותם לעצמם. יצירת האיזון הזה שבין כמות קלוריות מוגבלת ובין צריכת חלבון גבוהה לא תמיד פשוטה, אך החטיפים שלנו מוכיחים כי היא אפשרית!

חטיף חלבון עוגיות קראנצ׳ דל קלוריות

"חטיפי החלבון מופחתי הקלוריות טעימים?"

אנחנו לא ממש מופתעים מהשאלה הזו, שכן המון מוצרים מופחתי קלוריות נוטים לסבול מטעמי לוואי. עם זאת, חטיפי חלבון 99 קלוריות של proud טעימים ומפנקים ממש כמו החטיפים הרגילים! והסיבה? ההבדל העיקרי ביניהם הוא משקל (גודלו) של החטיף. בעוד החטיפים הרגילים מוצעים במשקל של כ-60 גרם, חטיפי ה-99 קלוריות שוקלים כ-29 גרם. כך, אתם גם צורכים חצי מכמות הקלוריות, וגם נהנים מחוויה הנשענת על מרקם מפנק וטעם משובח!

ומה לא תמצאו בכל החטיפים שלנו? סוכר לבן!

מתלבטים בין חטיף חלבון עוגיות קראנצ׳ דל קלוריות ובין חטיף "רגיל"? הרשו לנו לשתף אתכם כי כל החטיפים שלנו נקיים מסוכר לבן, עשירים בחלבון ובסיבים תזונתיים. המשמעות היא שגם אם תבחרו לצרוך חטיף "רגיל" עם כמות קלוריות גבוהה יותר, תזינו את גופכם במרכיבים נפלאים. 

"חטיף החלבון דל הקלוריות מוצע בטעמים נוספים?"

בוודאי! מלבד חטיף חלבון עוגיות קראנצ׳, תוכלו ליהנות גם מחטיפים דלי קלוריות בטעם שוקולד קריספ וטעם שוקולד, בוטנים וקרמל. מאחר שאת חטיפי החלבון צורכים על בסיס יומי (או בתדירות גבוהה אחרת), החטיפים שלנו מוצעים במארזי חיסכון גדולים. כלומר, אלו ביניכם שרוצים לרכוש מראש כמות ולאחסנה בבית, יכולים לעשות זאת! החטיפים מוצעים במארז של 5 יחידות ו-32 יחידות, לבחירתכם.

להעשיר את הגוף בחלבון באמצעות חטיף חלבון דל קלוריות? לא רק שיש כזה דבר, אלא שתוכלו לרכוש אותו ברגע זה ממש! למידע נוסף אודות מגוון המוצרים של proud, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 1-700-50-79-79

שתפו כדי שלכולם יהיה בריא וטעים Proud Instagram Proud Facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proud Element Proud Element Proud Element Proud Element
Proud Close